İÇERİKLER Hakkımızda İletişim

Hakkımızda

Balkan Tekstil Yıkama, yaklaşık 30 sene boyunca müşteri memnuniyeti ve kalite prensibiyle tekstil yıkama sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarını belirliyoruz, hızlı ve kalıcı çözümler üreterek bir takım çalışması yürütüyoruz.

İhracat hazır giyim ürünlerinin yıkanmasındaki başarısı ve uzmanlığı sayesinde tesisimiz kısa sürede dünya çapındaki bir çok tekstil markalarının yıkanmasında tesis olarak ilk tercih olmayı başarmıştır. Ayrıca bu markaların gereksinimleri arasında olan Code of Conduct ve Intertek denetimleri tarafından da firmamız defalarca onaylanmıştır ve uygun görülmüştür.

Şirketimizin, dünyaca benimsenmiş sosyal uygunluk girişimi olan BSCI üyeliği bulunmaktadır. H&M ürünleri için zorunluluk olan RQS ve GPQ sistemleri de şirketimizde süreklilikle uygulanmaktadır ve düzenli denetimler ile güncel tutulmaktadır.

Cpi2 tarafından dünya çapında yürütülen çevresel sorumluluk projesinin uygulandığı Türkiye’deki ilk ve tek tekstil yıkama tesisi olan Balkan Tekstil Yıkama, doğal kaynakların korunması, enerji, su ve kimyasal kullanım tasarrufu alanlarında gösterdiği başarı sayesinde Bronz Seviye sertifikası almaya hak kazanmıştır.